Kod promocyjny do Stockwatch.pl

Zapraszam do skorzystania z kodu promocyjnego na abonament w portalu Stockwatch.pl – wystarczy, że przy pierwszym zakupie dowolnego abonamentu podasz kod „GRUPA” i otrzymasz 10% zniżki od widocznej na stronie ceny abonamentu. Uwaga – promocja nie dotyczy przedłużenia istniejącego abonamentu.

Jak skorzystać z kodu rabatowego do Stockwatch.pl?

Zakładam, że jesteś już użytkownikiem Stockwatch.pl. Jeśli nie, żeby nim zostać wystarczy wymyślić nazwę użytkownika, podać email i ustawić hasło.

Jeśli jesteś już użytkownikiem Stockwatch.pl to aktywacja abonamentu ze zniżką jest bardzo prosta. Poniżej krótka instrukcja w jaki sposób to zrobić.

Będąc już użytkownikiem Stockwatch.pl musisz wejść w zakładkę Profil/Abonament i usługi a potem w odpowiednim miejscu wpisać kod rabatowy „GRUPA”. Poniżej krótka instrukcja.

Kod promocyjny do Stockwatch – krok 1

Obrazek: jak kupić abonament na stronie Stockwatch.pl

Kod promocyjny do Stockwatch – krok 2 – wpisanie kodu rabatowego

Obrazek: kod promocyjny do Stockwatch.pl. Gdzie go wprowadzić na stronie.

Podany powyżej kod rabatowy został udostępniony w ramach programu afiliacyjnego, co oznacza, że jeśli z niego skorzystasz, to otrzymam z tego tytułu wynagrodzenie. Nie ma to wpływu na fakt, że Ty jednocześnie otrzymasz rabat 10% od ceny usług udostępnianych przez portal Stockwatch.pl w ramach abonamentu.

Zapraszam do skorzystania z usług Stockwatch.pl.

Dodam jeszcze, że od kilku lat publikuję na tym portalu analizy sprawozdań finansowych spółek notowanych na GPW i Newconnect. Zapraszam do zapoznania się z nimi:

Lista analiz sprawozdań finansowych opublikowanych na Stokwatch.pl

Lista moich artykułów na Stockwatch.pl